Warunki zamówienia

Young Call customer center operator woman with headset.

Young Call customer center operator woman with headset.

Zamówienie w ROY-JOY Sp. z o.o.

1. Przed przystąpieniem do zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub email z handlowcem, lub o bezpośrednią wizytę w Naszej firmie. Postaramy się Państwu wyjaśnić wszystkie ewentualne wątpliwości jak również po krótkiej ankiecie co do oczekiwań i rodzaju prowadzonej działalności dopasować produkt pod względem Państwa oczekiwań i konkretnego zastosowania, tak aby już na etapie zakupu nie popełnić błędu i kupić produkt który nie będzie dopasowany do Państwa zamierzonej działalności.

2. Po ustaleniu odpowiedniego urządzenia i ewentualnej personalizacji, wysyłają Państwo zamówienie na skrzynkę firmową roy-joy@wp.pl, z pełnymi danymi firmy do wystawienia FV proformy.

3. W odpowiedzi zwrotnej dostaną Państwo FV proforma na wybrane atrakcje. Należy według danych na FV dokonać wpłaty zaliczki na podane konto ROY-JOY Sp. z o.o. w treści przelewu podając numer FV w określonym terminie.

4. Po zaksięgowaniu na koncie ROY-JOY Sp. z o.o. dostajecie Państwo potwierdzenie wpłaty w postaci FV zaliczkowej.

5. Następnym punktem realizacji zamówienia przez ROY-JOY Sp. z o.o. jest informacja w dniu w którym Państwa zamówienie jest już gotowe do odbioru na magazynie.

6. Odbiór zamówienia:
Osobisty polecany jeśli Państwo nie mieliście nigdy do czynienia z tego rodzaju produktami, w dniu odbioru przeszkolimy Państwa z zakresu bezpiecznej eksploatacji Naszych produktów, jak również omówimy BHP, tak aby Państwa usługi na produktach ROY-JOY były jak najbardziej profesjonalne i bezpieczne. Podczas odbioru osobistego konieczny wcześniejszy kontakt w celu uzgodnienia terminu. Szkolenie w cenie.
Wysyłka kurierem dla Klientów mających doświadczenie w branży, koszt uzależniony od wagi i gabarytów. W cenie przesyłki, ubezpieczenie i opłata paliwowa.

7. Możliwość sprzedaży wewnątrz wspólnotowej z zerowym vatem, kupujący musi mieć aktywny numer UE.

8. Ceny które są w ofertach i folderach jeśli dana oferta nie stanowi inaczej są zawsze cenami brutto, czyli łącznie z
podatkiem 23% VAT.

9. Zestawy kompletne w skład którego zawsze wchodzi:
struktura pneumatyczna
pokrowiec transportowy
DTR
FV Vat
gwarancja 12 miesięcy, z możliwością przedłużenia
dmuchawa dedykowana do danej struktury
Orzeczenie techniczne, Atest Rzeczoznawcy, dotyczy urządzeń dla dzieci
Brak linek od-ciągowych oraz kotew,
Szkolenie BHP

10. W przypadku zakupu gotowej atrakcji z magazynu ROY-JOY, rezerwacja według ustaleń z handlowcem.