Plac Zabaw

Plac Zabaw ROY-JOY

                Plac Zabaw jest jednym z lepiej rozpoznawalnych dmuchańców na festynach czy innych uroczystościach plenerowych. Służy do interaktywnej zabawy z przeszkodami. ROY-JOY  produkuje place zabaw pod oczekiwania klienta. Możliwe wykonanie w innych w indywidualnych kolorach jak również w grafice dostosowanej do oczekiwań klienta. Na urządzeniu również możemy umieścić Państwa logo, lub inne informacje reklamowe.

dmuchańce roy-joy.pl

 

ROY-JOY Sp. z o.o. Jakość wcale nie musi być droga

Producent dmuchańców i dmuchanych zjeżdżalni

 

 

Dmuchane place zabaw produkowane przez ROY-JOY Sp. z o.o. są produktami do profesjonalnego użytku komercyjnego na placach zabaw, w galeriach, imprezach plenerowych oraz w lunaparkach (mają zupełnie inne właściwości od produktów do użytku domowego). Wykonane z mocnego nowoczesnego poliestru powleczonego, dedykowanego na struktury pneumatyczne.

 

zjeżdżalnia plac zabaw plac zabaw zamek plac zabaw duży olac zabaw 2 kule

15. Plac zabaw roy-joy

Użyte materiały w zależności od elementu i obciążeń jak również zastosowania spełniają określone funkcje. Część materiałów jest antypoślizgowa o bardzo dużej wytrzymałości na rozdarcie (obecnie najmocniejszy materiał dostępny na rynku). Kolejnym specjalistycznym materiałem jest materiał stosowany na powierzchnie ślizgów wymiennych, który ma bardzo dobre właściwości poślizgowe tak aby zminimalizować otarcia i dać jak najwięcej frajdy z zabawy.

14. Plac zabaw roy-joy8. Plac zabaw roy-joy

Na poszczególnych elementach mających kontakt z uczestnikiem zabawy zastosowano materiały wyjątkowo przyjazne (stosowane obowiązkowo w zabawkach, a do tej pory niespotykane w dmuchańcach profesjonalnych), które są wyprodukowane w surowym reżimie, spełniającym dodatkowo rygorystyczną normę PN – 71-3 dotyczącą migracji pierwiastków.  Pozostałe elementy konstrukcji wykonywane również z materiałów dedykowanych na dmuchańce spełniających PN – 14960.

12. Plac zabaw roy-joy

13. Plac zabaw roy-joy

Elementy konstrukcyjne przegród wykonane z tzw. siatek w celu zmniejszenia masy urządzenia jak również przepuszczalności powietrza między komorami powoduje, że produkt jest bezpieczniejszy (szybsze mieszanie powietrza oraz uzupełnianie w komorach w których nastąpiło obciążenie, wyeliminowane tzw. dobicie, oraz co najważniejsze zabezpieczenie struktury podczas wystąpienia przeciążenia, tak aby struktura niekontrolowanie nie otworzyła się, w konsekwencji wystąpiła niekontrolowana deflacji urządzenia).

17. Plac zabaw roy-joy

Zdobienia zastosowanie przez ROY-JOY są wykonane cyfrowo w ściśle również określonym reżimie produkcyjnym. Proces ten jest wykonywany przez Nas, aby mieć kontrolę nad zastosowaniem odpowiedniej farby jak również całego procesu schnięcia i laminowania w celu zabezpieczenia grafik, ROY-JOY dbając o wysokie standardy i bezpieczeństwo, zastosowane rozwiązania dotyczące zdobień i nanoszenia grafik, ma potwierdzone oraz przebadane w Instytucie Certyfikowanym Laboratorium Inżynierii Materiałowej na zawartość kadmu Ca < 0,01% masowego, jak również migracji pierwiastków zgodnie z PN – 71-3+A1:2014-12 w elementach ozdobnych (nadruk).

11. Plac zabaw roy-joy

10. Plac zabaw roy-joy 9. Plac zabaw roy-joy18. Plac zabaw roy-joy

Technika łączenia materiałów zastosowana przez producenta ROY-JOY jest wykorzystana i sprawdzona z długoletniego doświadczenia zdobytego w branży produkcyjnej. W każdej strukturze ZAWSZE występuje podwójne szycie nićmi o podwyższonej wytrzymałości 95N, jak również w elementach silniej narażonych na obciążenie zastosowanie poczwórnego przeszycia, bardzo grubymi nićmi o wytrzymałości 175N (norma wymaga 88N wytrzymałości nici).

 

4. Plac zabaw roy-joy

Bezpieczeństwo i wytrzymałość produktu to nie tylko użyte materiały, spełnienie określonych norm, ale przede wszystkim staranny i profesjonalny proces produkcyjny, w odpowiednich warunkach jak również na dostosowanych do wymagań maszynach.

3. Plac zabaw roy-joy

Producent dmuchańców ROY-JOY Sp. z o.o. gwarantuje, że przestrzegając warunków i zaleceń dotyczących nadmuchiwanego sprzętu sportowo rekreacyjnego do zastosowania profesjonalnego, dostaniecie Państwo profesjonalny sprzęt na kilkanaście lat eksploatacji, a  użytkowanie będzie bezpieczne, co potwierdza i orzeka Stowarzyszenie Rzeczoznawców Urządzeń Rozrywkowych (ATEST), wydawany na każde indywidualnie urządzenie przed dopuszczeniem do obrotu. W całym łańcuchu dostaw materiałów i surowców mając świadomość o nasze środowisko oraz bezpieczeństwo, wszystkie użyte materiały są zakupione od dostawców deklarujących spełnianie wymogów rozporządzenia REACH. Produkowane nadmuchiwane urządzenia rekreacyjne przez ROY-JOY Sp. z o.o. spełniają normę PN – 14960 określoną przez Instytut Nadzoru Technicznego Komitet Techniczny nr 2 ds. Sportu i Rekreacji.

 

Produkty ROY-JOY, są produktami Polskimi, wyprodukowanymi w Polsce z zachodnich materiałów marki             Mehler Texnologies GmbH, Sioen Industries, dedykowane na struktury pneumatyczne oraz sprzęt sportowy.

2. Plac zabaw roy-joy

Kupując pierwszy tego typu produkt, zalecamy i doradzamy aby przejść szkolenie z zakresu bezpiecznej eksploatacji i użytkowania sprzętów sportowo-rekreacyjnych, kupując produkty ROY-JOY, szkolenie mają Państwo gratis.

Plac zabaw mini roy-joy.pl

 

1. Plac zabaw roy-joy6. Plac zabaw roy-joy5. Plac zabaw roy-joy10. Plac zabaw roy-joy

16. Plac zabaw roy-joy

Inne rodzaje zabudowań Balonowy Świat

DSCN1221

16. Balonowy Plac Zabaw Roy-Joy

 

Plac Kozica i misiu