Historia

dmuchaniecFirma JUMPER powstała jedenaście lat temu, która od wielu lat specjalizowała się w produkcji wysokiej jakości urządzeń rekreacyjnych. Swoje produkty sprzedawała w całej Europie. Firma cały czas rozrastała się poszerzając swój asortyment, jak również park maszyn. Na podstawie doświadczenia i struktury powstała nowa firma ROY-JOY Sp.z o.o. Posiadamy maszyny do ciężkiego szycia przemysłowe jedno-igłówki jak dwu-igłówki, zgrzewarki do plandek, spawarkę mig oraz plazmową. Dodatkowo wzbogaciliśmy nasz park o przecinarkę laserową jak również tokarkę oraz wiele przydatnych urządzeń i narzędzi potrzebnych do wykonania wyspecjalizowanych maszyn i urządzeń.

ROY-JOY Sp. z o.o. jest w stanie wytwarzać urządzenia różnego typu: pneumatyczne, mechaniczne, pneumatyczno-mechaniczne, mechaniczno-elektryczne, mechaniczno-elektroniczne oraz pneumatyczno-mechaniczno-elektroniczne, dzięki czemu jesteśmy wstanie wyprodukować dany produkt od początku do końca, bez pomocy firm zewnętrznych, a co za tym idzie, mamy świadomość jakości danego produktu i możliwości zaproponowania konkurencyjnych cen.
Asortyment firmy jest stale poszerzany o nowe rodzaje i wzory, które odpowiadają wymaganiom klientów. Sprzedaż dmuchanych zjeżdżalni jest jednym z wielu produktów które oferujemy.
Udzielamy co najmniej 12-sto miesięcznej gwarancji na nasze wyroby oraz prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Urządzenia wykonujemy jedynie na materiałach najlepszych gatunkowo dedykowanych do dmuchańców oraz na profesjonalnym podejściu do wykonania co stanowi podstawę do uzyskania niezbędnych atestów bezpieczeństwa.
Obecnie spełniamy najnowszą normę PN-EN -14960 dotyczącą produkcji nadmuchiwanych urządzeń popularnie zwanych dmuchańcami.