Rodeo byk

Rodeo byk  ROY-JOYrodeo byk

                Symulator, rodeo byk  jest chyba najstarszym urządzeniem sportowo-rekreacyjnym symulującym jazdę na byku, zapoczątkowaną jeszcze w 19 wieku w USA. Nie słabnie zainteresowanie organizatorów i śmiałków do ujarzmienia byka. Chyba nie ma imprez korporacyjnych, czy integracyjnych,  gdzie nie znajdzie się kilku odważnych gotowych stoczyć walkę z wściekłym zwierzęciem, kto dużej się utrzyma, to ma szanse na zwycięstwo. Wygrywa osoba z najdłuższym czasem jazdy. Po spadnięciu przed urazami chroni Nas specjalna poduszka pneumatyczna. Należy bezwzględnie wykonywać polecenia i wskazówki obsługi aby zabawa była w pełni bezpieczna. Urządzenia występują w wersjach manualnych, półautomatycznych i w pełni automatycznych.poducha-rodeo-2-roy-joy.pl

ROY-JOY  może dostarczać urządzenia w wersji standardowej,  o wymiarach 5,0 m. szerokość, długość 5,0 m. wysokość 1,8 m. W cenie otrzymują Państwo strukturę pneumatyczną, mechanizm, sterowanie, okablowanie, stabilizatory, sztyce transportowe, dmuchawę, pokrowiec, DTR, Atest, Gwarancję. Możliwe wykonanie w innych wymiarach w indywidualnych kolorach jak również w grafice dostosowanej do oczekiwań klienta. Na urządzeniu również możemy umieścić Państwa logo, lub inne informacje reklamowe.                

poducha-rodeo roy-joy.pl

rodeo-byk-roy-joy

ROY-JOY Sp. z o.o. Jakość wcale nie musi być droga

Producent dmuchańców i dmuchanych zjeżdżalni

 

 

Struktury pneumatyczne produkowane przez ROY-JOY Sp. z o.o. są produktami do profesjonalnego użytku komercyjnego na placach, w galeriach, imprezach plenerowych oraz w lunaparkach. Wykonane z mocnej tkaniny technicznej, dedykowanej na struktury pneumatyczne. poducha-rodeo-

Zdobienia zastosowanie przez ROY-JOY są wykonane cyfrowo w ściśle również określonym reżimie produkcyjnym. Proces ten jest wykonywany przez Nas, aby mieć kontrolę nad zastosowaniem odpowiedniej farby jak również całego procesu schnięcia i laminowania w celu zabezpieczenia grafik, ROY-JOY dbając o wysokie standardy i bezpieczeństwo, zastosowane rozwiązania dotyczące zdobień i nanoszenia grafik, ma potwierdzone oraz przebadane w Instytucie Certyfikowanym Laboratorium Inżynierii Materiałowej na zawartość kadmu Ca < 0,01% masowego, jak również migracji pierwiastków zgodnie z PN – 71-3+A1:2014-12 w elementach ozdobnych (nadruk).

rodeo byk

Technika łączenia materiałów zastosowana przez producenta ROY-JOY jest wykorzystana i sprawdzona z długoletniego doświadczenia zdobytego w branży produkcyjnej. W każdej strukturze ZAWSZE występuje podwójne szycie nićmi o podwyższonej wytrzymałości 95N, jak również w elementach silniej narażonych na obciążenie zastosowanie poczwórnego przeszycia, bardzo grubymi nićmi o wytrzymałości 175N (norma wymaga 88N wytrzymałości nici).

 

Bezpieczeństwo i wytrzymałość produktu to nie tylko użyte materiały, spełnienie określonych norm, ale przede wszystkim staranny i profesjonalny proces produkcyjny, w odpowiednich warunkach jak również na dostosowanych do wymagań maszynach.

rodeo byk

Producent dmuchańców ROY-JOY Sp. z o.o. gwarantuje, że przestrzegając warunków i zaleceń dotyczących nadmuchiwanego sprzętu sportowo rekreacyjnego do zastosowania profesjonalnego, dostaniecie Państwo profesjonalny sprzęt na kilkanaście lat eksploatacji, a  użytkowanie będzie bezpieczne, co potwierdza i orzeka Stowarzyszenie Rzeczoznawców Urządzeń Rozrywkowych serfing-producent(ATEST), wydawany na każde indywidualnie urządzenie przed dopuszczeniem do obrotu. W całym łańcuchu dostaw materiałów i surowców mając świadomość o nasze środowisko oraz bezpieczeństwo, wszystkie użyte materiały są zakupione od dostawców deklarujących spełnianie wymogów rozporządzenia REACH. Produkowane nadmuchiwane urządzenia rekreacyjne przez ROY-JOY Sp. z o.o. spełniają normę PN – 14960 określoną przez Instytut Nadzoru Technicznego Komitet Techniczny nr 2 ds. Sportu i Rekreacji.

poducha rodeo

Produkty ROY-JOY, są produktami Polskimi, wyprodukowanymi w Polsce z zachodnich materiałów marki             Mehler Texnologies GmbH, Sioen Industries, dedykowane na struktury pneumatyczne oraz sprzęt sportowy.

Kupując pierwszy tego typu produkt, zalecamy i doradzamy aby przejść szkolenie z zakresu bezpiecznej eksploatacji i użytkowania sprzętów sportowo-rekreacyjnych, kupując produkty ROY-JOY, szkolenie mają Państwo gratis.

Rodeo byk BUL Roy-Joy.pl

 

rodeo-byk-roy-joy

Mechanizmsterówka piramida z stailizatorami
Rodeo okrągłaRodeo piłka

usa rodeo ROY-JOY