Ekran baner projekcyjny

dmuchany-ekranDmuchany ekran to nadmuchiwana struktura pneumatyczna z dołączonym wymiennym ekranem projekcyjnym. Nadmuchiwane struktury pneumatyczne jak ekrany są wykorzystywane do wyświetlana filmów, do projekcji na eventach filmowych, w kinach samochodowych , na terenie hoteli, jak również na błoniach miast przy okazji festynów, eventów czy imprez korporacyjnych. Doskonała forma przyciągnięcia klienta do pabu, restauracji. Ekran pneumatyczny również może służyć jako bilbord reklamowy, dzięki mocowaniu ekranu na rzep, można zdemontować siatkę projekcyjną a w to miejsce przyczepić baner.

Opis produktu
Ekran jest wykonany jako zamknięta struktura pneumatyczna zasilana dmuchawą w postaci ramy, wykonany z wytrzymałej tkaniny poliestrowej powlekanej PCV o gramaturze 650 g/m2 dedykowanej na struktury pneumatyczne, zszyte podwójnym szwem stębnowym.
W porównaniu do tradycyjnych, ciężkich i bardzo pracochłonnych ekranów jeśli chodzi o montaż , dmuchane ekrany można zamontować w zaledwie kilkanaście minut przed projekcją filmu. Dmuchane ekrany są łatwe do przewozu, nie wiele miejsca zabierają po złożeniu w porównaniu do innych klasycznych konstrukcji.
Dmuchane pneumatyczne reklamy, są nowoczesną formą reklamy wielkogabarytowej, jak również super się sprawdzają jako kina letnie w plenerze. Tkanina projekcyjna montowana jest na rzepach. W większości ekrany są budowane przez ROY-JOY Sp. z o.o. na zamówienie i w wybranej kolorystyce.
Producent dmuchanych ekranów pneumatycznych ROY-JOY Sp. z o.o.

ekran pneumatyczny roy-joy

ekran

Ekran pneumatyczny z podstawą producent