Produkcja i sprzedaż dmuchańców

Firma ROY-JOY to producent, który zaopatruje organizatorów wydarzeń plenerowych w najlepszej jakości dmuchańce. Prowadzimy sprzedaż obiektów w wielu rozmiarach oraz wariantach kolorystycznych. W naszej ofercie znajdują się zjeżdżalnie, zamki do skakania, suche baseny, ścianki wspinaczkowe oraz gigantyczne piłkarzyki. Sprawdzą się w parku, centrum handlowym oraz wesołym miasteczku. Osoby zainteresowane rozrywką na wysokim poziomie mogą również zaopatrzyć się w dostępny w naszym asortymencie bungee-run, urządzenie sprawdzające się podczas imprez integracyjnych.

Każdy z naszych produktów powstał z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Podczas wyrobu dmuchańców sięgamy po sprawdzone i wytrzymałe materiały. Część wykorzystanych tworzyw idealnie nadaje się do ślizgania, zapewniając świetną zabawę zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Ich charakterystyka zgodna jest z restrykcyjnymi normami PN – 71-3 oraz PN – 14960. Dzięki temu nasi klienci zyskują pewność, że sprzedawane przez nas obiekty są bezpieczne dla zdrowia.

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą gotowych wyrobów, ale otwarci jesteśmy na sugestie naszych klientów. Po omówieniu pomysłu możemy stworzyć dmuchańce, na których pojawi się hasło reklamowe lub nazwa firmy chcącej wypromować się podczas wydarzenia plenerowego.

kkk2