Zamek do skakania

zamek-dmuchanyZamek dmuchany ROY-JOY

Zamek dmuchany jest jednym z najlepiej rozpoznawalnych dmuchańców. Służy do podskakiwania i odbijania przez uczestników zabawy. ROY-JOY produkuje zamki do skakania w wersji standardowej o wymiarach 3,5 m. szerokość, długość 4,5-5,0 m. wysokość 3,2 m. Możliwe wykonanie w innych wymiarach w indywidualnych kolorach jak również w grafice dostosowanej do oczekiwań klienta. Na urządzeniu również możemy umieścić Państwa logo, lub inne informacje reklamowe.

zamek pirat skakaniec dmuchany powietrzny roy joy.pl

zamek pirat

zamek

zamek cyrk ROY-JOY.pl

Zamek zoo ROY-JOY

Zamek Strażak Roy-JOY

Zamek żyrafa

Dmuchańce produkowane przez ROY-JOY Sp. z o.o. są produktami do profesjonalnego użytku komercyjnego na placach zabaw, w galeriach, imprezach plenerowych oraz w lunaparkach (mają zupełnie inne właściwości od produktów do użytku domowego). Wykonane z mocnego nowoczesnego poliestru powleczonego, dedykowanego na struktury pneumatyczne. Użyte materiały w zależności od elementu i obciążeń jak również zastosowania spełniają określone funkcje. Część materiałów jest antypoślizgowa o bardzo dużej wytrzymałości na rozdarcie (obecnie najmocniejszy materiał dostępny na rynku). Kolejnym specjalistycznym materiałem jest materiał stosowany na powierzchnie ślizgów wymiennych, który ma bardzo dobre właściwości poślizgowe tak aby zminimalizować otarcia i dać jak najwięcej frajdy z zabawy. Na poszczególnych elementach mających kontakt z uczestnikiem zabawy zastosowano materiały wyjątkowo przyjazne (stosowane obowiązkowo w zabawkach, a do tej pory niespotykane w dmuchańcach profesjonalnych), które są wyprodukowane w surowym reżimie, spełniającym dodatkowo rygorystyczną normę PN – 71-3 dotyczącą migracji pierwiastków. Pozostałe elementy konstrukcji wykonywane również z materiałów dedykowanych na dmuchańce spełniających PN – 14960. Elementy konstrukcyjne przegród wykonane z tzw. siatek w celu zmniejszenia masy urządzenia jak również przepuszczalności powietrza między komorami powoduje, że produkt jest bezpieczniejszy (szybsze mieszanie powietrza oraz uzupełnianie w komorach w których nastąpiło obciążenie, wyeliminowane tzw. dobicie, oraz co najważniejsze zabezpieczenie struktury podczas wystąpienia przeciążenia, tak aby struktura niekontrolowanie nie otworzyła się, w konsekwencji wystąpiła niekontrolowana deflacji urządzenia).

Zamek zoo

Zdobienia zastosowanie przez ROY-JOY są wykonane cyfrowo w ściśle również określonym reżimie produkcyjnym. Proces ten jest wykonywany przez Nas, aby mieć kontrolę nad zastosowaniem odpowiedniej farby jak również całego procesu schnięcia i laminowania w celu zabezpieczenia grafik, ROY-JOY dbając o wysokie standardy i bezpieczeństwo, zastosowane rozwiązania dotyczące zdobień i nanoszenia grafik, ma potwierdzone oraz przebadane w Instytucie Certyfikowanym Laboratorium Inżynierii Materiałowej na zawartość kadmu Ca < 0,01% masowego, jak również migracji pierwiastków zgodnie z PN – 71-3+A1:2014-12 w elementach ozdobnych (nadruk).

Technika łączenia materiałów zastosowana przez producenta ROY-JOY jest wykorzystana i sprawdzona z długoletniego doświadczenia zdobytego w branży produkcyjnej. W każdej strukturze ZAWSZE występuje podwójne szycie nićmi o podwyższonej wytrzymałości 95N, jak również w elementach silniej narażonych na obciążenie zastosowanie poczwórnego przeszycia, bardzo grubymi nićmi o wytrzymałości 175N (norma wymaga 88N wytrzymałości nici).Zamek do skakania producent

Bezpieczeństwo i wytrzymałość produktu to nie tylko użyte materiały, spełnienie określonych norm, ale przede wszystkim staranny i profesjonalny proces produkcyjny, w odpowiednich warunkach jak również na dostosowanych do wymagań maszynach.

Producent dmuchańców ROY-JOY Sp. z o.o. gwarantuje, że przestrzegając warunków i zaleceń dotyczących nadmuchiwanego sprzętu sportowo rekreacyjnego do zastosowania profesjonalnego, dostaniecie Państwo profesjonalny sprzęt na kilkanaście lat eksploatacji, a użytkowanie będzie bezpieczne, co potwierdza i orzeka Stowarzyszenie Rzeczoznawców Urządzeń Rozrywkowych (ATEST), wydawany na każde indywidualnie urządzenie przed dopuszczeniem do obrotu. W całym łańcuchu dostaw materiałów i surowców mając świadomość o nasze środowisko oraz bezpieczeństwo, wszystkie użyte materiały są zakupione od dostawców deklarujących spełnianie wymogów rozporządzenia REACH. Produkowane nadmuchiwane urządzenia rekreacyjne przez ROY-JOY Sp. z o.o. spełniają normę PN – 14960 określoną przez Instytut Nadzoru Technicznego Komitet Techniczny nr 2 ds. Sportu i Rekreacji.

Zamek tygrys.pl

Produkty ROY-JOY, są produktami Polskimi, wyprodukowanymi w Polsce z zachodnich materiałów marki Mehler Texnologies GmbH, Sioen Industries, dedykowane na struktury pneumatyczne oraz sprzęt sportowy.
Kupując pierwszy tego typu produkt, zalecamy i doradzamy aby przejść szkolenie z zakresu bezpiecznej eksploatacji i użytkowania sprzętów sportowo-rekreacyjnych, kupując produkty ROY-JOY, szkolenie mają Państwo gratis.

ZAMEK Clown ROY-JOY

Zamek tygrys.roy-joyzamek do skakania roy-joysprzedaż dmuchańców